Künye

İmtiyaz Sahibi
Hrn Ajans
E-Mail : info@hrnajans.com

Genel Yayın Yönetmeni
Evren DALAZ
E-Mail : b.dalaz@mynet.com


 K.ören-Ankara

                 Gsm: +90 5462141884

 (Hafta içi 09:00-17:00)
www.webdehaber.com


Hukuk Danışmanı
Av. Fatih KOÇ

İLETİŞİM E-Mail 
info@webdehaber.com Kullanabilirsiniz

EDİTÖRLER
Kadir KOÇ
E-Mail : kadir@webdehaber.com


Serkan IŞIK
E-Mail : serkan@webdehaber.com

Ahmet TURAN YILMAZ
E-Mail : ahmet@webdehaber.com

Mahir PEKESEN
E-Mail : mahir@webdehaber.com


Dış Haberler Editörü
Özgür SEVİNDİK
E-mail : ozgur@webdehaber.com


Gece Vardiyası Editörü
Özgür ARAS
E-Mail : aras@webdehaber.comMali Müşavir
Murat OKUMUŞ

E-Mail: murat@webdehaber.com


Reklam Sorumlusu
Meriç Polat

REKLAM VE TANITIM İÇİN

E-Mail: berkay@beserhaber.com

Yazılım ve Teknik Destek
Te Bilişim Yazılım Ve İnternet Hizmetleri
Merkez Mh. Göktürk Cd. SU VENUE Residence B Blok No: 11 
Göktürk / Eyüp / İSTANBUL

Telefon: 
0546 214 18 84

http://www.tebilisim.com


Haber Politikamız

Sitemiz yayınlamış olduğu ve yayınlamaya devam ettiği haberlerde konu alan olaylara ve kişilere yorum yapmadan tarafsız ve sadece meydana gelen olayları okuyucularına bildirmektedir. Hiç bir olayı göz ardı etmeden her ne olduysa açıklayıp okuyucularına sunmayı hedefler, sitemiz webdehaber.com'da yayınlanan içerikler Türkiye Cumhuriyeti yasalarına %100 uygun olarak yayınlanmaktadır, yayınlanan her türlü resim, bilgi, metin ve haber telif hakkı sahiplerinden yazılı izin alınmak sureti ile yayınlanmaktadır.


Yasal Bildirimler İçin 

Webdehaber.com adlı haber sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı kendinde benimsemiştir. Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeble, sitemiz ‘uyar ve kaldır’ prensibini benimsemiştir. Her hangi bir haberden dolayı rahatsızlık yaşayan haberin gerçekliğinden şüphe eden ve TELİF konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri meslek birlikleri, info@webdehaber.com mail adresinden veya İLETİŞİM FORMU ile bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan şikayet ve talepleriniz avukatımız Av. Fatih KOÇ tarafından incelenecek, ve ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır. 

Gizlilik Politakası

“Gizlilik Politikası” kullanıcıların gizliliğini korumak ve bilgi temininde güvenli bir deneyim sağlamak için tasarlamış olup, kullanıcıların onayı olmadan kişisel bilgileri kullanılmayacak, kişisel bilgilerin kullanılmasında, tamamen uluslararası alanda kabul edilen mahremiyet koruma standartlarına uyulacak ve kullanıcıların vermiş olduğu bilgilerin güvenliğini sağlamaya yönelik olarak gelişen teknolojiye uygun teknik önlemlerle desteklenecektir. Ancak internet üzerinden iletilen kişisel bilgilerin gizliliği konusunda mutlak bir garanti verilmesinin söz konusu olmaması sebebiyle internet üzerinde kişisel bilgilerini iletilirken kullanıcılara mümkün olan en üst düzey tedbir almalarını tavsiye ediyoruz. Elektronik güvenlik konusunda gerekli tedbirleri aldığını beyan eder ve sisteme 3.kişiler tarafından elektronik ortamdan saldırı olması halinde verilere ulaşılmasının önüne geçmek adına gerekli her türlü adımı atacağını taahhüt eder. 3.kişiler tarafından siber saldırı gerçekleşmesi sonucunda herhangi bir Üye’ye dair bilgilerin çalınması, sistemden silinmesi veya değiştirilmesi halinde işbu hususunda beklenebilecek en kısa süre zarfında bildirmeyi taahhüt eder.

Kullanıcı Verileri
TE Bilişim, uygulama kullanıcılarının kişisel bilgilerini 3. kişilerle paylaşmamaktadır. Cihaz bilgisi sadece Haber Bildirimleri için cihaza haber göndermek için kullanılmaktadır. Bu bilgi hiç bir gizlilik durumunu ihlal etmemekle birlikte uygulama kaldırıldığında geçerliliğini yitirmektedir.

Gizlilik Politikası ve Güvenli İletim
Uygulamanızda kişisel veya hassas kullanıcı verileri uygulama içinde hiç bir durumda kullanılmamaktadır.

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.
webdehaber.com Harici linklerin sorumluluğunu almaz.